Apie mus

 

Mes – medžių pjovėjai

 

Komanda,  kuri savo ilgametę patirtį šiame darbe įgavo dirbdama Suomijos miškuose, pjaudama įvairaus pavojingumo medžius.

Švedijos karalystės parkuose ir skveruose ne vienerius metus buvo atliekami įvairūs aplinkos tvarkymo darbai,  įvairių medžių genėjimas, medžių pjovimas. Nukarpytas ne vienas kilometras gyvatvorių ar iš krūmynų suformuotos gyvosios tvoros. Pasodintas ne vienas šimtas medžių sodinukų.

Ne pirmi metai dirbame ir Lietuvoje, kur taip pat pjauname pavojingai pasvirusius ar kitaip keliančius pavojų medžius virš namų, sodybų, bažnyčių ar elektros linijų, kapinėse, parkuose.
Šiuos darbus atliekame arba su autobokšteliu, arba lipdami į medį,  jį supjaustydami gabalais ir  saugiai  nuleisdami žemyn su nuleidimo įranga, taip apsaugodami užsakovo turtą.

Nuolat tobuliname savo įgūdžius, analizuojame darbo kokybę. Atsakingai žiūrime ir į darbo saugos reikalavimus, aplinkosaugos normas, ir į kliento pageidavimus.

Todėl drąsiai ir užtikrintai galime sakyti, mes šios srities profesionalai.

Medžių pjovimą bei genėjimą patikėkite profesionalams, kurie žino kaip atlikti šį darbą kokybiškai, laiku ir nebrangiai.

Prieš kreipdamiesi kitur, pasikonsultuokite su mumis.

Telefono numeris pasiteiravimui:

    8-646 88298

Patarimai visada nieko nekainuoja….

 


Pabėgimo kambariai Kaune , Fasadų šiltinimas Vilniuje , Šiltinimas termoputa , Trinkelių klojimas Kaune , Buhalterija Kaune , Maudymukai , Kobido masažas