Namelis medyje

Didžiausia laimė- laimingas vaikas. Kiekvienas berniukas ir mergaitė nuo pat mažens nori turėti savo privačią erdvę žaidimams, vaikai yra labai smalsūs ir, jei aplinka yra palanki, dažniausiai jie patys išmoksta šių dalykų žaisdami ir tyrinėdami. Jau nuo pat pirmos dienos vaikai bando suprasti, koks yra juos supantis pasaulis. Albertas Einšteinas sakė, kad žaidimas yra geriausias būdas tyrinėti. Vaikai mokosi, kai jiems yra suteikiama ne per didelė atsakomybė už tai, ką daro, leidžiama daryti klaidų, savarankiškai priimti sprendimus ir pasirinkti.
Vaikystėje dauguma mūsų pasvajodavome apie savo namelį medyje, ne vienas esame surentę namelius iš lentų, ar ant šakų kraudami paprasčiausias kitas šakas, taip kurdami savo kampelį.
Mes jau nebesvajojame, mes tokius namelius vaikams jau statome, pildome jų svajones. Statiniai medžiuose statomi laikantis visų saugumo standartų. Tokio namelio medyje statyba nėra sudėtingas procesas, tik reikalaujantis žinių ir patirties.
„Namelius medyje projektuojame visi kartu, šiame procese stengiamės įtraukti visus, pradedant tėvais ir žinoma pačius pagrindinius užsakovus- vaikus. Norus pavertus projektu, prasideda smagioji dalis, namelio statyba, kuri gali trukti nuo dviejų dienų iki poros savaičių, priklausomai nuo projekto apimties. Vieni nori turėti tik žaidimų erdvę, romantiški tėveliai nori papildomos erdvės vakariniam pasisėdėjimui. 

Primasis mūsų projektas „Ąžuolas“. Tai močiutės ir jos anūko išpildyta svajonė- aukštai pasupti kojas, virš pasaulio krašto.

Namelis medyje buvo suprojektuotas tokio dydžio, kad jame galėtų naktį praleisti kelių asmenų šeima. „

 


Ką mes siūlome ? Ką mes galime?

Mes, galime Jūsų vaikų svajonę turėti namelį medyje, paversti realybe. Suprojektuosime, pastatysime ir įrengsime.

Turite klausimų ar reikia patarimų, skambinkite mums 8-646 88298 arba rašykite elektroniu paštu info@kirtejai.lt


Pabėgimo kambariai Kaune , Fasadų šiltinimas Vilniuje , Šiltinimas termoputa , Trinkelių klojimas Kaune , Buhalterija Kaune , Maudymukai , Kobido masažas